IV etapp 20.02.2021 Rapla Sadolin (!!! etappi ei toimu)

10.00 FinEst Flash – Kaitseliidu Rapla maleva naiskond (1.ring)  
11.10 Kuusalu Eluterve Naine – EMÜ SK II (1.ring)  
12:20 Prosura – Rapla Kepiklubi (2.ring)  
13.30 SK Mustvee – Järva-Jaani (1.ring)  
14:40 Tapa Valla Spordikeskus – ES Tulevik (2.ring)  
15:50 Kuusalu Eluterve Naine – SK Mustvee (2.ring)  
17.00 Lauka Kolhoos – Tabajad (2.ring)  
18.10 Märjamaa – Kadrina (2.ring)  
 
Võistkondadel palume tulla oma mängude ajaks ja lahkuda peale mängu.
Haiged jäävad koju.
Lauakohtuniku juures annab mängijad üles vaid võistkonna esindaja.
Pealtvaatajad kannavad maski ja vahetusjalatseid.
Tribüünidel järgida 2+2 reeglit.
 
Mõistvat suhtumist ja püsime terved.
Loading...
  
PLAAN A - järgmiste etappide ajakava
 PLAAN B - järgmiste etappide ajakava

V etapp 27.02.2021 Tapa (!!! etappi ei toimu)

10.00 SK Mustvee – EMÜ SK II (2.ring)  
11.10 Tabajad – ES Tulevik (2.ring)  
12:20 Rapla Kepiklubi – Märjamaa (2.ring)  
13:30 FinEst Flash – Kuusalu Eluterve Naine (2.ring)  
14.40 Kaitseliidu Rapla maleva naiskond – Järva-Jaani (2.ring)  
15:50 Kadrina – Prosura (2.ring)  
17:00 Kaitseliidu Rapla maleva naiskond – FinEst Flash (2.ring)  
18:10 Tapa Valla Spordikeskus – Lauka Kolhoos (2.ring)  

 Naiste Energialiigas mängitakse lõpuni esimese ringi veel mängimata mängud (Kuusalu- EMÜ, Rapla- FinEst, Mustvee- Järva-Jaani), esimesel võimalusel kui antakse luba korraldada võistluseid.

Peale seda mängitakse play-off mängud nii meeste M35+ liigas kui ka naiste Energialiigas.

Kuupäevad ja kohad märgime siia siis kui läheb käiku plaan B.


VI etapp 06.03.2021 Kehra

10:00 Järva-Jaani – EMÜ SK II (2.ring)  
11:10 Lauka Kolhoos – ES Tulevik (2.ring)  
12:20 EMÜ SK II – Kaitseliidu Rapla maleva naiskond (2.ring)  
13:30 Järva-Jaani – Kuusalu Eluterve Naine (2.ring)  
14:40 FinEst Flash – SK Mustvee (2.ring)  
15:50 Kadrina – Rapla Kepiklubi (2.ring)  
17:00 Tapa Valla Spordikeskus – Tabajad (2 ring)  
18:10 Märjamaa – Prosura (2.ring)  
 

VII etapp 13.03.2021 Saku

11:00 Kuusalu Eluterve Naine – Kaitseliidu Rapla maleva naiskond (2.ring)  
12:10 Järva-Jaani – SK Mustvee (2.ring)  
13:20 EMÜ SK II – Kuusalu Eluterve Naine (2.ring)  
14:30 FinEst Flash – Järva-Jaani (2.ring)  
15:40 SK Mustvee – Kaitseliidu Rapla maleva naiskond (2.ring)  
16:50 EMÜ SK II – FinEst Flash (2.ring)  
 

VIII etapp 20.03.2021 Mustvee
VEERANDFINAALID

11:00 N 3. vs 6.    
12:10 N 4. vs 5.    
13:20 M A1 vs B4    
14:30 M A2 vs B3    
15:40 M A3 vs B2    
16:50 M A4 vs B1    
 

IX etapp 27.03.2021 Kuusalu

POOLFINAALID

11:00 M A1 - B4 võitja vs A3 - B2 võitja    
12:10 M B1 - A4 võitja vs A2 - B3 võitja    
13:20 N 1. vs 3-6 võitja    
14:30 N 2. vs 4-5 võitja    
 

X etapp 03.04.2021

KOHA- JA FINAALMÄNGUD

10:00 N 5.-6. koha mäng    
11:10 M 7.-8. koha mäng    
12:20 N pronksimäng    
13:30 M 5.-6. koha mäng    
14:40 N finaal    
15:50 M pronksimäng    
17:00 M finaal    
18:10 AUTASUSTAMINE    
 

X etapp 03.04.2021

KOHA- JA FINAALMÄNGUD

10:00 N 5.-6. koha mäng    
11:10 M 7.-8. koha mäng    
12:20 N pronksimäng    
13:30 M 5.-6. koha mäng    
14:40 N finaal    
15:50 M pronksimäng    
17:00 M finaal    
18:10 AUTASUSTAMINE    
 
 

Print